Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shpëton 1 sekondë para se të vdiste

prej Tue 28 Feb 2012 - 22:17
Shpëton 1 sekondë para se të vdiste  AksKur është shkruar të mos vdesësh, nuk ka gjë që mund të ndyshojë këtë fakt. Kështu ka ndodhur me një të ri i cili po ecte në trotuarin e rrugës ndërsa përballë tij papritmas shfaqet një makinë që kishte humbur kontrollin.

I riu vëren makinën vetëm disa çaste para përplasjes dhe arrin të shpëtojë. /albeu.com/


Shikoni videon: http://www.albeu.com/kuriozitete/shpeton-1-sekonde-para-se-te-vdiste-(video)/66197/


Shpëton 1 sekondë para se të vdiste  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi