Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Basketboll, finalja më e cmendur, kosh në 0,6’’ të bilbilit  VIDEO Empty Basketboll, finalja më e cmendur, kosh në 0,6’’ të bilbilit VIDEO

Wed 29 Feb 2012 - 10:13
Ndodh gjithcka në 10 sekondat e fundit. Mungon fare pak nga takimi i fundit midis Broncos së Cal Poly Pomona dhe Cal State Dominguez Hill. Me një pikë më pak Broncos, që janë vendasit, bëjnë një kosh me tre pikë dhe kalojnë në avantazh. Kjo mund të jetë pika e fitores sepse mbeten edhe 8.7 sekonda. Aksioni i shpejtë i kundërshtarëve mbyllet me një tjetër ‘bombë’ tre pikëshe kur ka vetëm 0.6 sekonda nga përfundimi i ndeshjes dhe rezultati është 58 me 59 dhe duket se gjithcka ka mbaruar, por jo. Në më pak se një sekond nga përfundimi provohet të shënohet dhe rezultati është befasues. Mitchel Anderson shënon këtë kosh të mrekullueshëm duke i dhënë fitoren Broncos-it. (da.xha/balkanWeb)

http://www.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=41&id_ansalive=13981
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Basketboll, finalja më e cmendur, kosh në 0,6’’ të bilbilit  VIDEO Empty Re: Basketboll, finalja më e cmendur, kosh në 0,6’’ të bilbilit VIDEO

Wed 29 Feb 2012 - 10:15
spektakel
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi