Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

A është ky njeriu më leshator në botë? Empty A është ky njeriu më leshator në botë?

Mon 12 Mar 2012 - 2:58
A është ky njeriu më leshator në botë? NjeriKy ndoshta mund të jetë personi më leshator në botë pasi ka një mutacion krejt të veçantë që e ka bërë ti mbulohet çdo pjesë e trupit me qime. Por duket se pasi çdo shpresë i ishte shuar për të bërë një jetë normale mes njerëzve normale tanimë Larry Gomez po kërkon të gjejë fatin e tij në botën e hollivudit. Ai mësohet se ka nisur të jetë aktiv në një film hit dhe drejtues i një shfaqjeje televizive. 35 vjeçari Larry trupi i të cilit bashkë me kokën është i mbuluar me qime thotë se “në momentin e parë kur femrat më shihnin nuk dëshironin ta besonin. Më pas gjithë ajo çka dëshironin ishte të preknin me duart e tyre trupin tim. Sa të dashura kam patur? Së paku 35. Femrat shohin tek unë një njeri më mashkullor, më të fortë për shkak të qimeve”. /Lajmifundit.com/A është ky njeriu më leshator në botë? SNN1121HC_532_1468231a
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi