Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vrau dhe copëtoi bashkëshorten e tij sepse ajo ishte shtatzënë për herë të dhjetë! Empty Vrau dhe copëtoi bashkëshorten e tij sepse ajo ishte shtatzënë për herë të dhjetë!

Mon 12 Mar 2012 - 20:43
Vrau dhe copëtoi bashkëshorten e tij sepse ajo ishte shtatzënë për herë të dhjetë! Thumbnail.php?file=sauna_lee_615696765Nëna e nëntë fëmijëve u rrah për vdekje nga bashkëshorti i saj, kur ai mësoi ...
se ajo ishte sërisht shtatzënë.Carl Berman gjykohet për vrasjen e gruas së tij Sauna Lee, pavarësisht faktit se trupi i gjetur i gruas fatkeqe nuk është indetifikuar ende.
Sipas Gjykatës së Bimingham, burri 24-vjeçar goditi bashkëshorten e tij për vdekje me një çekiç, më pas copëtoi trupin e saj, e vendosi në qese mbeturinash dhe i flaki ato në plera.
Grumbulli i trupit të gruas 36-vjeçare nuk është indetifikuar akoma nga policia, sepse qeset ku ishin pjesët e trupit janë djegur me mbeturinat e tjera të lagjes.
Berman ishte zemëruar me bashkëshorten kur dëgjoi se ajo do të sillte në jetë fëmijën e dhjetë, ku më pas e vrau.Kështu mendon Gjykata e Bimingham.Bashkëshorti 24-vjeçar më në fund theu heshtjen dhe pranoi fajësinë e tij.
Në pyetjet që Gjykata i bëri Berman argumentoi se ai e ndihmoi 36-vjeçaren të vetëvritej.Sauna Lee i kishte kërkuar bashkëshortit të saj që ta vriste.
E goditi me çekiç në kokë dhe më pas e preu në pjesë.Ai pohon se kjo vrasje i zgjati dy ditë deri sa e përfundoi.Pasi tregoi historinë e vrasjes Berman ju nënshtrua disa testeve për shëndetin mendor në Universitetin Qendër Spitalore Caludon.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi