Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Babai kryente marrdhënie seksuale me vajzën e tij me anë të dhunës! Empty Babai kryente marrdhënie seksuale me vajzën e tij me anë të dhunës!

Tue 13 Mar 2012 - 0:36
Babai kryente marrdhënie seksuale me vajzën e tij me anë të dhunës! Thumbnail.php?file=dhune_620699881E detyronte vajzën e tij që të kryenin marrdhënie seksuale dhe tmerri në sytë e vajzës vazhdoi për 10 vjet.

22 vjeçarja Emma Frost tregon tani ëndrrën e keqe që përjetoi plot 10 vjet me babain e saj.

“Jetoja prej vitesh në duart e një përdhunuesi. Dhe ai ishte babai im, një njeri tek i cili duhet të isha mbështetur për të kërkuar ndihmë dhe mbrojtje. Kam menduar se askush nuk do të më dëgjonte ndaj kam qëndruar e heshtur për shumë vite”, thotë vajza.

45 vjeçari Christopher Frost në mënyrë të vazhdueshme ka abuzuar me vajzën ndërsa ishte nëntë vjeçe. Ndërsa ajo rritej ai e përdorte qoftë për punët e përditshme deri edhe të ndante shtratin me të.

Frost u dënua me burg të përjetshëm dhjetorin e kaluar pasi Emma gjeti kurajon për të akuzuar. Emma nga Clacton i Essex thotë se “kujtoj herën e parë kur më preku. Ajo ndodhi shumë më shumë për një periudhë të gjatë kohe. E dija se ishte një gabim dhe e urreja por nuk i tregoja dot askujt”.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi