Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Lindsey Walker transeksualja më e gjatë në botë (FOTO) Empty Lindsey Walker transeksualja më e gjatë në botë (FOTO)

Wed 14 Mar 2012 - 16:47
Lindsey Walker transeksualja më e gjatë në botë (FOTO) Lindsey-walker-greg-me-miken-e-saj-alexa-fargoLindsey Walker transeksualja më e gjatë në botë (FOTO) Lindsey-walker-transeksualja-me-e-gjate-ne-bote-fotoLindsey Walker transeksualja më e gjatë në botë (FOTO) Greg-ose-sot-lindsey-walkerNJë lojtar tepër i gjatë i basketbollit nga Cleveland, Ohio, për 21 vjet ka luajtur nën emrin e tij të vërtetë Greg, por këtë vit ai që tani është bërë ajo, ka vendosur emrin në listën e basketbollit për femrat amerikane.

Greg ka vendosur të kthehet në femër. Emri i tij tani e tutje është Lindsey Walker, është fshehur pas luajtjes së basketbollit dhe asnjëherë nuk i ka shfaqur ndjenjat e saj për të qënë një femër.

Ajo shprehet se unë e ndieja se isha një vajzë në trupin e një djaloshi.

Një ditë ajo vendosi të shfaqej ashtu si ajo ndiheshe duke ndryshuar pamjen e saj të kthyer në një femër.
Ajo ndali trajnimet dhe lojrat gjatë kohës që kurohej për kthimin e seksit të saj dhe tani duke qënë e lumtur me pamjen dhe jetën e saj ka vendosur të konkurrojë në lojrat olimpike por në listën e femrave.

Lindsey Walker, 26 vjeç është gjithashtu duke shpresuar për të fituar titullin si transeksualja më lartë në botë.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi