Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit

prej Fri 16 Mar 2012 - 20:20
Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit 1311

Policia e Saluzzos në Itali ka vënë në pranga një 32 vjeçar shqiptar me iniciale N.E, pasi gjatë natës që lamë pas ka masakruar me thikë në dhomën e gjumit ish të fejuarën e tij, 29 vjeçaren nga Maroku e cila mban inicialet T.K.

Siç raporton agjencia e lajmeve noa.al, shkak për këtë ngjarje u bë një zënkë mes çiftit për motive xhelozie çka kishte provokuar edhe krisjen e raportit.I terrorizuar nga ajo që kishte bërë shqiptari e dërgoi vetë në spital vajzën e cila u fut me urgjencë në sallën e operacionit.

Vajza e cila ndodhet edhe aktualisht në gjendje kritike sipas mjekëve thuhet se ka shënuar përmirësim.Sakaq lidhur me këtë rast autori i ngjarjes u dërgua në ambientet e paraburgimit në Morandi, ku para policisë pranoi se e kishte goditur me thikë 29 vjeçaren pasi nuk e pranonte dot që ish e fejuara e tij të ndahej nga ai.Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit

prej Fri 16 Mar 2012 - 20:44
Pfff s'vlen asgje jeta e nje njeriu per ne, Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit 169333


Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit

prej Fri 16 Mar 2012 - 21:13
Ana e dine si thone....Dy dushman flen ne nje jastik...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

default Re: Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit

prej Fri 16 Mar 2012 - 21:15
Besaa shkruajti:Ana e dine si thone....Dy dushman flen ne nje jastik...
Shume here e kam degjuar ketee Merzitur

Por keto kohet e fundit cdo gje po ndodhhh Merzitur Merzitur


Kujtimet e tua,copeza pasqyre te thyera ne dyshemen e zemres time,ti dhimbja me e bukur qe adhuroj.
Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit 74537453
Sponsored content

default Re: Masakron me thikë ish të fejuarën në dhomën e gjumit

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi