Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pranverë në Durrës

prej Sat 24 Mar 2012 - 3:31
Pranvera ka mbërritur plot diell dhe ngrohtësi në bregdet. Duke shfrytëzuar dhe ditën e pushimit, shumë qytetarë nga Durrësi dhe Tirana i janë drejtuar plazhit të për të shijuar rrezet e diellit dhe qetësinë e sezonit. Frekuentues të bregdetit kanë qenë jo vetëm durrsakë dhe kryeqytetas, por edhe persona të tjerë të ardhur nga Kosova dhe Maqedonia për të kaluar disa ditë buzë Adriatikut, pas dimrit të gjatë e të acartë të këtij viti.Temperaturat relativisht të larta për një ditë pranvere kanë nxitur drejt detit mjaft persona, të tjerët kanë shijuar shëtitjet, një vrap të lehtë dhe lojërat me top në rërë. Gjithkush është argëtuar në mënyrën e tij. Këto ditë janë tepër të favorshme edhe për peshkatarët, duke ofruar prodhime të freskëta deti për restorantet e shumta gjatë gjithë vijës bregdetare.


Pranverë në Durrës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pranverë në Durrës

prej Sat 24 Mar 2012 - 13:10
Lum si Adriatiku qe ka Durres... Pranverë në Durrës 4053947266


Pranverë në Durrës 6ds9w0
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Pranverë në Durrës

prej Sat 24 Mar 2012 - 13:51
vallahi ste behet me punuar sot por me ndenjur buze detit


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Pranverë në Durrës 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Sponsored content

default Re: Pranverë në Durrës

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi