Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Real Madridi projekton një hotel për tifozët

prej Sun 25 Mar 2012 - 18:43Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62923

 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62921
 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62922
 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62923
 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62924
 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62925
 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62926
 • Real Madridi projekton një hotel për tifozët 62927
Real Madridi projekton një hotel për tifozët Spacer
Real Madridi projekton një hotel për tifozët Spacer
Projekti i “Real Madrid Resort Island” është një park 1 milion dollarësh, që do të ndërtohet në Emiratet Arabe dhe që i dedikohet Real Madridit, u prezantua ditën e sotme në stadiumit Santiago Bernabeu. Një kompleks turistik do të rrethojë parkun dhe me në hotel dedikuar tifozave të Realit, me një objektiv të vetëm” të ndërtojnë një peisazh unik në botë”, ku të bashkohet futbolli me filozofinë, një Disneyland i dytë. (er.cu/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Real Madridi projekton një hotel për tifozët 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi