Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Paraja dhe Njeriu !

prej Mon 26 Mar 2012 - 17:48
Kemi rastin e llotarise. Luhet 252 milion dollare. Ti si nje person normal shkon e blen nje ticket. Po ate nate Bingooooooo, ticketa qe ke blere fiton.

252 Fuckin milion dollars, yes 252 .

Qe nga ai moment Ti si person ndryshon. Une them se ndryshon komplet, 100 %.

Vereni veten tani, si mbajtesi i asaj tickete. Si e shifni veten me pas ? Te ndryshuar 100 % ?

Paraja ka nje fuqi marramendese, te pakontrollueshme .. te ndryshon si njeri komplet ?
agree ?


Paraja dhe Njeriu ! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi