Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gruaja e Kryeministrit italian Monti: I kërkova unë Marios të martohemi Empty Gruaja e Kryeministrit italian Monti: I kërkova unë Marios të martohemi

Tue 27 Mar 2012 - 21:19
Gruaja e Kryeministrit italian Monti: I kërkova unë Marios të martohemi Mario-Monti-Elsa-MontiRomë, 27 mars 2012, NOA- “Kur Mario pas diplomimit vendosi të shkojë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të vijuar më tej studimet në Universitetin e Jalës, duke u njohur prej vitesh me të kuptova se nuk isha më e gatshme që ta prisja, ndaj vendosa që ti kërkoja të martoheshim”.

Është ky rrëfimi që jep bashkëshortja e Kryeministrit italian Mario Monit, Elsa Monti për një revistë italiane.

Siç raporton agjencia e lajmeve noa.al, ajo shton më tej se është martuar shumë e re, në moshën 22 vjeçare ndërsa thekson se mes tyre ishte një respekt i pafund pasi çdo gjë e ndanin bashkë.

Nga familja Monti janë dy fëmijë, e lidhur me këtë fakt Elsa shton se, “Bashkëshorti im u përkushtua pas fëmijëve vetëm kur ata nisën të flisnin edhe pse i donte shumë, nuk ka qenë një baba i gjendshim, por më vonë gjithçka ndryshoi”.

E pyetur se si e ndien veten në krah të Kryeministrit të Italisë, ajo shton se ndihet ashtu si gjithmonë pasi kjo është një qeveri me kohë të shkurtër.

a.y/noa.al
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Gruaja e Kryeministrit italian Monti: I kërkova unë Marios të martohemi Empty Re: Gruaja e Kryeministrit italian Monti: I kërkova unë Marios të martohemi

Tue 27 Mar 2012 - 22:01
rroft monti qe po na shkatrron...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi