Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pse burri çdo here ushtron , pushtet mbi gruan?

prej Wed 4 Apr 2012 - 0:13
Jepni mendimin e te dy gjinive,pse duhet te kete burri pushtet mbi gruan...!

A,eshte e drejt nje gje e tille?

Pse s'mund te pajtohet se te dy jane qenie te gjalla,dhe duhet te pergjigjen njejte ,per te mira e per te keqiat.


Cka mendoni.!


Pse burri çdo here ushtron , pushtet mbi gruan? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi