Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Femrat: Mashkulli është më seksi, nëse gatuan Empty Femrat: Mashkulli është më seksi, nëse gatuan

Wed 4 Apr 2012 - 21:19
Një mashkull paraqitet më seksi para syve femërorë, nëse ai di të gatuajë dhe më pak, nëse pretendon që t’i gatuajë gjithmonë partnerja.Një fakt i tillë ka rezultuar pas një sondazhi të kryer në disa mijëra femra, nga “Emperica Research”.Ai rezultoi se mëse 77 për qind e femrave, e shihnin “më të nxehtë” një mashkull nëse ai u bënte darkën gati.Dhe vetëm pak prej tyre, preferonin që ata t’i nxirrnin jashtë për darkë, pa qenë në gjendje që të skuqnin vetë, as edhe një vezë.Femrat që i preferojnë meshkujt “kuzhinierë”, e argumentuan këtë me një dashamirësi dhe ngrohtësi që ata ofrojnë ndërsa gatuajnë, duke i bërë edhe më seksi në të njëjtën kohë.Ndryshe nga meshkujt sipas tyre, që vendosin distancë teksa i kërkojnë të gjitha gati.Çfarë del nga studimi është edhe fakti tjerr se mashkulli që e njeh kuzhinën, e zotëron atë dhe si një armë të “pushtimit” të seksit tjetër.

e.t/NOA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi