Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kate Winslet: fëmijët e mi mund të më shohin nudo Empty Kate Winslet: fëmijët e mi mund të më shohin nudo

Sat 7 Apr 2012 - 0:58
Kate Winslet: fëmijët e mi mund të më shohin nudo Kate-Winslet-300x210Kate Winslet, e shnderruar ne nje ikone te kinematografise nepermjet pjesemarrjes ne “Titanic”, ka pranuar me pare veshtiresite qe ka patur per te mbajtur nen kontroll peshen ne vitet e para te fames se saj.

Megjithate, 15 vjet me vone, 36-vjeçarja ka marre hakun e saj. Ne nje interviste te dhene ne nje rrjet amerikan, Winslet theksoi se “ndersa miku i saj Leo eshte plakur dukshem, ajo eshte shume me e dobet”.

”Natyrisht qe dukemi shume me ndryshe tani, jemi me te vjeter. Leo eshte 37 vjeç, ndersa une jam 36. Ne ate film ishim 21 dhe 22. Megjithate, sot ai duket me i plakur se une dhe jam gjithashtu me e dobet”, tha aktorja britanike ne “Daybreak”.

Intervista e aktores erdhi ne pragun e premieres se konvertuar ne 3D te filmit, arketimet e se cilit mbeten rekord per me shume se nje dekade, deri ne publikimin e “Avatar”-it ne 2010-n.

Winslet, e cila pranoi se nuk e kishte ripare asnjehere “Titanic” qe prej publikimit ne kinema ne vitin 1997, pranoi se do t’i lejoje femijet e saj qe t’i shohin te gjitha sekuencat pa nderprerje, perfshi edhe ate ne te cilen ajo pozon nudo per Jack, personazhin e interpretuar nga Di Caprio.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi