Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Shumëçka në çantën e Libertës Empty Shumëçka në çantën e Libertës

Thu 12 Apr 2012 - 0:55
Shumëçka në çantën e Libertës Liberta-SpahiuFakti që është modele dhe prezantuese tregon se Liberta Spahiu është mjaftë e dhënë pas dukjes.
Në çantën e saj asnjëherë nuk mungon çanta e kozmetikës dhe disa gjëra që ajo i konsideron elementare.
“Në çantën time mund të gjeni gjërat elementare që i duhen dikujt. Kam një kuletë, një pudër të ngurtë, një shkëlqyes për buzë si dhe një maskarë për qerpikë, një gel antibakterial, çelësat e veturës dhe shtëpisë, një palë syze dielli, etj. Por ajo çka nuk mungon asnjëherë në çantën time është çanta e tualetit, celulari dhe kuleta”, ka thënë Liberta për ‘Zëri’.
Përveç kësaj Liberta ka shtuar se ka shumë lloje të çantave, por kohëve të fundit është duke i përdorur vetëm tri ngjyra të çantave.
“Kam shumë lloje të çantave, jam shume e dhënë pas tyre, mirëpo kohëve të fundit jam duke i përdorur vetëm tri ngjyrat, të zezën, të kuqën dhe ngjyrë kafe. Kur fiksohem pas diçka nuk e ndërroj mandej, e kështu po ndodhë edhe me çanta”, ka shtuar Liberta.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi