Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Gruaja e mbuluar pretendon se ka bombë në çantën e saj

prej Wed 14 Mar 2012 - 17:15
Gruaja e mbuluar pretendon se ka bombë në çantën e saj Gruaja-e-mbuluar-pretendon-se-ka-bombe-ne-canten-e-sajGruaja e mbuluar pretendon se ka bombë në çantën e saj Gruaja-e-mbuluar-pretendon-se-ka-bombe-ne-canten-e-saj-2Ky është një imazh trishtues që do të shkojë në mbarë botën një "grua e mbuluar duke pretenduar që të ketë një bombë në çantën e saj dhe policia e armatosur që ka marrë shënjestër në drejtim të saj.
Nuk dihet nëse çanta e shpinës ka patur bombë apo jo, por policët direkt kanë rrethuar zonën.
Incidenti është në vazhdim e sipër sot në bregdetin e Saltburn në Teeside. Ekspertët antibombë të ushtrisë janë në dispozicion.
Nuk dihet se si policia ka marrë njoftim për një grua të dyshuar e cila mbante një çantë që e la në tokë mbrapa saj kur u ul në stol, në Saltburn, Teeside.

Banka Saltburn ka qenë e mbyllur që në momnetin që u dyshua për gruan me çantën e saj.
Ndërkohë dhe një helikopter i policisë ka erdhur në ndihmë për të monitoruar situatën.


Gruaja e mbuluar pretendon se ka bombë në çantën e saj Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi