Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

A janë femrat seksi më pak të mençura? Empty A janë femrat seksi më pak të mençura?

Fri 20 Apr 2012 - 12:40
A frikësohen meshkujt nga femrat e mençura? Përdoruesit e forumit në internet të tablodit britanik “The Sun” kanë dhënë mendimet e tyre- shumica në radhë të parë do t’i zgjidhnin femrat seksi, por ka edhe prej atyre që e thonë të kundërtën.Mirëpo, a është vërtet kështu? A i duan meshkujt femrat më të thjeshta apo i duan të mençura? “Mendoj se meshkujt frikësohen paksa nga femrat e mençura. Krahas kësaj, duhet ditur se edhe meshkujt e rinj, në mënyrë të vazhdueshme përmes medieve marrin mesazhe se janë më të dëshiruara femrat e bukura”, thotë njëri ngapjesëmarrësit në forum.Një pjesëtare e gjinisë së kundërt, ka thënë se i do meshkujt e mençur, ashtu që do të ishte vërtet e lumtur po të takonte një të tillë. Në vend të kësaj, thotë ajo, në ditët e sotme ka shumë meshkuj që thjesht mendojnë për veten se janë të mençur.

Ndërkaq, ka edhe të tillë që mendojnë ndryshe nga shumica.

“Për mua, femrat e mençura janë shumë atraktive, për shembull Sharon Stone ka IQ 130 dhe këmbë shumë të bukura. Është bukur të mund të flasësh këndshëm me një femër dhe njëkohësisht të shikosh bukurinë e saj”, thotë një tjetër participant.

Po ashtu, është treguar se meshkujt të cilët duan lidhje serioze, nuk i lënë anash edhe aftësitë intelektuale të femrës. /Telegrafi/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi