Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mon 23 Apr 2012 - 17:46
C’fare thone e c’fare duan te thojne grate!? Ky eshte fjalori enigmatik i vertete i shprehjeve te nje gruaje. Ne se si kuptojme, me keq per ne messhkujt…!Ato thone…por ne meshkujt duhet te kuptojme.!* Jo = jo* Po = jo*Ndoshta = jo* Me vjen keq = do te te vije keq* Bej si te duash = do te ma paguash* Duet te flasim = dua te c’fryhem* Po sigurisht, vazhdo = boll se na plase*Jam e merzitur = jam e terbuar o idiot* Duhet te jesh romantik, fike driten = i kam kembet e trasha* Me dashuron? = ma ben nje dhurate?* Sa me dashuron? = sot kam bere nje gomarrllek* Kam shume celulite = thuam qe jam e bukur* Nuk dua ta prish miqesine tone = sa i peshtire qe je* C’fare pune ben? = Sa te ardhura ke?* Shoqja ime nuk ben per ty = nuk ta prezantoj se eshte me e bukur nga une* Do vish te pish nje kafe? = pergatitu per nje nate te nxehte* Ke nje fytyre te cuditeshme = je nje gogol* Me duhet kohe per tu menduar = po me pelqen shoku yt* Nuk je ti, por jam une = lepur* Ai shoku yt eshte tamam nje ^(* = teper interesant shoku yt* A e pe c’dhurate morri shoqja ime nga i fejuari saj? = c’pret a derezi te me besh nje dhurate me te mire?* Kam nevoje te ri vetem = qerohu!* Nuk kam deshire te shoh filma = nese s’me hidhesh brenda 40 sekondave je tamam torrollak* Mos u merzit, gjera qe ndodhin = Po mua do me binte ne pjese ky cilimi?* Ende nuk jam e bindur nese mund te lidhem me ty = nuk do te jem asnjehere* Nuk te meritoj = meritoj dicka me shume* Duhet te mendohem = zhduku* E shemtuar = E lezeteshme* E lezeteshme = shume e bukur* Nuk ndihem mire = dua te fle* Te shtunen do te telefonoj per te dale sebashku = prit te mbijne fiq* Jo te thashe ri urte = merrem te teren* Duhet te mendohem = po tallem mor karagjoz* Babai im eshte i zoti = pos pate te ardhura si ai, ik kullot tutje* Le te qendrojme miq = hiqmu qafe dhe mos u duk me…..

Ky postim eshte ne kuadrin e nje humori dhe nuk duhet te komentohet seriozisht


Edituar për herë të fundit nga Aяjαиα në Tue 1 May 2012 - 12:21, edituar 1 herë gjithsej
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mon 30 Apr 2012 - 20:25
s'len gjo pa then
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Tue 1 May 2012 - 9:30
grrrr grrrr
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Tue 1 May 2012 - 14:46
...nuk me pelqejne kodet, vajza flisni trroc mo! C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë 460546088
Sponsored content

C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë Empty Re: C’farë thonë e c’farë duan të thonë gratë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi