Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Klinton më pagoi me 1000 dollarë  Empty “Klinton më pagoi me 1000 dollarë

Thu 26 Apr 2012 - 17:32
Pa u harruar mirë skandali Levinski, një tjetër skandal i kësaj natyre ka kohë që është bërë objekt i mediave rozë në SHBA. Midis këtyre dy skandaleve rozë, emëruesi i përbashkët është ish Presidenti i SHBA, Bill Klinton. Këtë herë, është një femër tjetër, Andrea
Rinkon, që po i vë sërish zjarr jetës së tij bashkëshortore.Vajza seksi nga Argjentina, e cila provokon me pamjen e saj dhe me pozat hot kudo që të ndodhet, po zbulon disa detaje “me spec”… që do të djegin sërish Bill Klinton.
Rinkon thotë se gjatë një vizite në Buenos Aires, Klinton vizitoi… klubin ku punonte ajo dhe i ofroi 1.000dollarë për një kërcim prive, por edhe që t’i bënte seks oral!

Andrea është e njëjta femër, që me deklaratat e saj në të shkuarën, kishte lënë të kuptohej se kishte marrëdhënie edhe me Lionel Messin, citon albobserver.com.

“Kam biseduar me orë të tëra me Mesin, por nuk dua të jap detaje rreth bisedave tona”, ka thënë shoqëruesja latine.

Gjithsesi, sa i përket familjes Klinton, nuk e dimë ende sesi ka reaguar kësaj radhe Sekretarja Amerikane e Shtetit, Hilari Klinton, për “prapësitë” e bashkëshortit të saj. Por nga ana tjetër dimë se Andrea Rinkon, përpiqet të vihet në qendër të mediave. Ajo ka folur edhe më parë për marrëdhëniet e saj me Bill Klinton, ndërsa këtë herë është kujtuar përsëri ta përmendë atë, madje duke thënë se i mungon!

Nëse deklaratat e saj janë të vërteta, atëherë mund të themi pa frikë se Klinton nuk është aq dorëlëshuar sa Berluskoni, i cili e paguante Rubin me 47.000 euro në javë. /albobserver.com/
“Klinton më pagoi me 1000 dollarë  Antrarinkon1“Klinton më pagoi me 1000 dollarë  478012
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

“Klinton më pagoi me 1000 dollarë  Empty Re: “Klinton më pagoi me 1000 dollarë

Thu 26 Apr 2012 - 20:15
bir nona vet .. ku mos ta pagush kete lloj ylli ere stern
Arvaniti
Arvaniti
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 157
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shkup
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/04/2012

“Klinton më pagoi me 1000 dollarë  Empty Re: “Klinton më pagoi me 1000 dollarë

Fri 27 Apr 2012 - 0:52
100000 ti kisha dhan te kisha qen ne vendin e Billit
Sponsored content

“Klinton më pagoi me 1000 dollarë  Empty Re: “Klinton më pagoi me 1000 dollarë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi