Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Gwyneth Paltrow: Kam kaluar depresion, jam ndjerë si një Zombie Empty Gwyneth Paltrow: Kam kaluar depresion, jam ndjerë si një Zombie

Wed 2 May 2012 - 2:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Gwyneth Paltrow: Kam kaluar depresion, jam ndjerë si një Zombie Gwyneth-Paltrow-noaNju Jork, 2 Maj 2012, NOA - Edhe personat e famshëm duhet të lajnë hesapet me gëzimet dhe vuajtjet e lindjes. Është ajo çka ka ndodhur me Gwyneth Paltrow, e cila ka pranuar për US Magazine se ka vuajtur nga depresioni.

Ajo ka treguar se ka arritur ta kapërcejë depresionin në të cilin u zhyt, vetëm sajë mbështetjes së bashkëshortit të saj Chris Martin (lider i Coldplay).

Pasi lindi djalin e saj Moses në prill të vitit 2006, Gwyneth Paltrow siç citon noa.al, pyeste veten se pse nuk ndodhej e lidhur me atë, aq sa me vajzën Apple (që sot është 7 vjeç).

“Nuk arrija dot të shpjegoja se përse kisha një sjellje të tillë – rrëfen aktorja –Ndihesha si një zombie. Ndihesha tepër e shkëputur nga çdo gjë që më rrethonte”.

“Fakti se pse un e flas është pikërisht sepse pasi e pranova një gjë të tillë nisa të superoj problemin – shpjegoi Paltrow – Nuk ndihesha më vetvetja dhe më dukej sikur isha pre e një çmendurie”. r.b/NOA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi