Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Paltrow: Dua një tjetër fëmijë Empty Paltrow: Dua një tjetër fëmijë

Thu 6 Dec 2012 - 18:38
Paltrow: Dua një tjetër fëmijë Paltrow-lajmi

Ka dy fëmijë me bashkëshortin e saj Chris Martin, por Gwyneth Paltrow kërkon një të tretë. Në një intervistë për revistën ‘InStyle’, aktorja hollivudiane thekson se nuk e përjashton mundësinë e shtimit të familjes, por gjithashtu pranon se mund të jetë shumë e vjetër për diçka të tillë.

40-vjeçarja tha: “Mendja më thotë se jam e vjetër për tu kthyer sërish tek pelenat tashmë që fëmijët më janë rritur, por një pjesë e imja e do edhe një tjetër.”

Gjithsesi, Paltrow pranon se është e vështirë që një femër t’i ketë të gjitha në jetë: “Është e vështirë të përkushtohesh sa duhet në karrierë dhe tek fëmijët në të njëjtën kohë. Në një vit unë mundohem të gjej një rol dytësor të mirë për të pasur më shumë kohë për familjen, por nuk mund të bëj më shumë se kaq. Duhet të bësh zgjedhje në jetë dhe unë e di që nuk mund t’i kem të gjitha.”
Gwyneth Paltrow ka nëntë vite e martuar me vokalistin e grupit Coldplay, Chris Martin. Mbi marrëdhënien e saj ajo shprehet: “Ka ule-ngritjet e veta sepse jemi të dy artistë dhe artistët kanë një temperament të çuditshëm.”
Paltrow: Dua një tjetër fëmijë Paltrow-instyle
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi