Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

prej Wed 4 Aug 2010 - 2:21
Dihet qe shqiptaret e kane 'fiksim' te kene djem...Por kane dhe nje fiksim tjeter pasurine ua lene djemve pa menduar per vajzat..

.
Pse duhet qe djemte te jene trashegimtare te pasurise prinderore po vajzat???


Ndodh shpesh kjo ku vajzat nuk trashegojne asgje...


A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi