Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ja kush i ka këmbët, buzët dhe format më seksi Empty Ja kush i ka këmbët, buzët dhe format më seksi

Fri 11 May 2012 - 14:54
New York, 11 maj 2012, NOA- Këmbët më seksi në Hollywood janë ato të Stacy Keibler, të dashurës së George Clooney.Sakaq Charlize Theron është cilësuar aktorja më seksi, ndërsa buzët më të nxehta janë cilësuar ato të Amanda Seyfried.Ky klasifikim është bërë nga “What is sexy”, një klasifikim i përvitshëm i realizuar nga engjëjt e Victoria's Secret.Në kategori të ndryshme është edhe Beyonce si nëna më seksi, Britney Spears është cilësuar si këngëtarja më seksi, ndërsa trupi më i bukur me bikini është vlerësuar ai i Annelynne Mccord, raporton noa.al.Klasifikimet zyrtare të Victoria’s Secret:Aktorja më seksi- Charlize TheronKëmbët më seksi- Stacy KeiblerTrupi më i bukur me bikiniAnnalynne Mccord

Stili më seksi veror- Blake Lively

Flokët me stil më seksi- Ashley Benson

Buzëqeshja më seksi- Jessica Chastain

Sytë më seksi- Jennifer Lawrence

Buzët më seksi- Amanda Seyfried

Format më seksi- Amber Heard

Sensi i humorit më seksi- Emma Stone

Kasta televizive më seksi- Pretty Little Liars

Nëna më seksi- Beyonce

Këngëtarja më seksi- Britney Spears

a.y/noa.al

Në foton e parë, Stacy Keibler

Në foton e dytë, Amanda Seyfried

Në foton e tretë, BeyonceJa kush i ka këmbët, buzët dhe format më seksi Stace-KeiblerJa kush i ka këmbët, buzët dhe format më seksi Amanda-SeyfriedJa kush i ka këmbët, buzët dhe format më seksi Beyonce
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi