Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ja kush është aktori më seksi i të gjitha kohrave Empty Ja kush është aktori më seksi i të gjitha kohrave

Thu 13 Jun 2013 - 14:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja kush është aktori më seksi i të gjitha kohrave Foto-3-300x166Në një votim të fundit është arritur në konkluzionin se aktori më seksi it ë gjitha kohrave është Johnny Depp.
Johnny Depp është dëshirë e zjarrtë e shumë damave. Për këtë arsye nuk çudit shumë që është zgjedhur si aktori me pamjen fizike më tërheqëse.
Është treguar se pamja e tij e viteve të 80-ta të shekullit të kaluar, ishte e mjaftueshme që në këtë garë prapa vetes të lë yllin e filmit “Top Gun”, Tom Cruise, por edhe xhentëlmenin klasik të Hollivudit, Richard Gere, të cilët nuk kanë arritur të marrin më shumë se 20 për qind, respektivisht 15 për qind të votave.

Në garën për filmin më të mirë romantik nga kjo periudhë, ka triumfuar filmi “Dirty Dancing” me protagonist Patrick Sëazey, film ky që ka marrë mbi gjysmën e votave, ndërsa ndër pesë filmat më të mirë të kësaj ere romantike të Hollivudit, janë renditur edhe “Ëhen Harry Meet Sally”, “Coctail”, “Look Ëho is Talking” dhe “Officer and Gentelman”./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi