Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

default Bëri kokën tatuazh për tu dukur si kufomë (Video)

prej Fri 18 May 2012 - 0:59
Britaniku Rick Genest (26 vjeçar) bëri një tatuazh në kokë për tu dukur si kufomë në gjendje dekompozimi.


Tatuazhin e pazakontë e zgjodhi vetë dhe thotë se kurrë nuk ka për ta hequr me anë të laserit. Genest është model i cili është i afërt me pop këngëtaren Lady GaGa, ndërsa thotë se ka zgjedhur vetë këtë tatuazh dhe është shumë i kënaqur që e mban në kokë.

Pasi mbijetoi tumorin e trurit, ky i ri britanik thotë se ky ka qenë mësim i mirë për të, si dhe një kohë është ndier si një kufomë që ecën..Bëri kokën tatuazh për tu dukur si kufomë (Video) Bëri-kokën-tatuazh-për-tu-dukur-si-kufomë-Video
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi