Shko poshtë
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

GMT - 8 Hours [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

prej Fri 18 May 2012 - 14:51
Pershendetje te gjithve.
Kete teme e hapa,sepse me intereson qe te shofe nese ndonje anetare i ketij forumi,ka ndonje artikull nepere ndonje gazete te shkruar,jo vetem neper web-faqe,por neper gazeta.
Mendoj qe rinia Shqiptare duhet te jete sa me aktive,me tema te ndryshme shoqerore,ne menyre qe shoqeria te jete sa me interesante dhe qe numri i intelektualve Shqiptare te jete cdo dite e me i madh.
Po ja filloj nga vehtja.

Ketu jane ]6] Artikuj te mi,te cilet i kam publikuar ne gazeten " Koha Javore ".

Rrespekt!


https://2img.net/r/ihimizer/img846/8751/backhpe.jpgNjë ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
[ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 674939

CARPE-DIEM!
[ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT - 8 Hours Re: [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

prej Wed 6 Jun 2012 - 18:28
Filozof te perkrah ne kete qe ti the, kisha nje ide por nuk kisha nje perkrahje per nje reviste serioze mjeksore, ende sillet si ide ne trurin tim shpresoj qe te kam perkrahje e te arri ta bej nje gje te till. Ty te pergzoj ne shkrimet qe ben e publikon ne revista te ndryshme.
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

GMT - 8 Hours Re: [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

prej Wed 6 Jun 2012 - 19:37
dr.Dugi™ Faleminderit shume per komplimentin dhe per perkrahjen.
Ne mund te bisedojme dhe te jesh i sigurte se do te gjesh perkrahjen time maksimale.
Rrespekt.


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
[ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 674939

CARPE-DIEM!
[ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 248694

B A S K E T B A L L !
Anonymous
Vizitor
Vizitor

GMT - 8 Hours Re: [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

prej Wed 6 Jun 2012 - 19:40
Faliminderit, ne ato revistat qe ti publikon nese pranojne diq te mjeksise me tregon jam i gatshem te shkruaj.
Filozof
Filozof
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 456
<b>Hobi</b> Hobi : Shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje ku dielli nuk nxen!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/06/2011

GMT - 8 Hours Re: [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

prej Wed 6 Jun 2012 - 19:58
Kerko ne Google ( Koha Javore) Ke mundesine e kontaktimit me ta,punoje nje punim dhe dergojne ne emailin e tyre dhe mendoj qe do ta publikojne.


Një ëndërr që ëndërrohet vetëm,mbet vetëm një ëndërr! Një ëndërr që ëndërrohet sëbashku me Ty,është realitet!


..Dhe keshtu ne mes te Athines
Boci i madh Kryegjyqtar
Akuzon te madhin SOKRAT
Anti-Zot
Anti-Fetar!


Filozofja Pergjithmone ne zemren time ! [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 867101

E ardhmja ime,Lumturia ime,Filozofja ime!
[ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 674939

CARPE-DIEM!
[ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ] 248694

B A S K E T B A L L !
dalinda
dalinda
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 9
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/12/2012
http://merrjep.al

GMT - 8 Hours Re: [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

prej Tue 8 Jan 2013 - 10:14
http://merrjep.al/ Shpallni falas Njoftime
Sponsored content

GMT - 8 Hours Re: [ ARTIKUJ NEPER GAZET-a ]

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi