Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Empty Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards”

Sat 26 May 2012 - 3:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” F.0524014813562_m-150x150Ceremonia e ndarjes së çmimeve muzikore “2012 Billboard Music Awards” sivjet është mbajtur në “MGM Grand Garden Arena” në Las Vegas. Ja si dukeshin disa nga bukuroshet e pranishme.Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” MileyMiley Cyrus sikur dëshiron të na bëjë me dije se nuk është fëmijë më. Përpos stilit të flokëve, të denjë për një femër më të rritur, Cyrus nuk ka hezituar as që të mbathë këpucë me taka të larta.
Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Katy-perry-billboard-music-awards-2012_faKate Perry është paraqitur me një veshje dhe stil të mrekullueshëm. Nëse shikoni më me vëmendje, do të shihni se flokët e saj të zeza kanë një nuancë të ngjyrës vjollcë, aq sa për t’u përshtatur më mirë me fustanin.Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Carrie-underwood-billboard-music-awards-2012_faEdhepse mund të duket paksa i çrregullt, fustani që kishte veshur Carrie Underwood ishte si i përrallave. E, çanta e dorës, si e larë në ujë bashkë me ylberin.Veshjet e yjeve në “2012 Billboard Music Awards” Taylor-Swift-Wins-Woman-Of-The-Year-At-The-2012-Billboard-Music-AwardsËshtë kjo Taylor Swift apo kukulla Barbie? Vetëm Swift e ka një fizik të këtillë, thjesht të përkryer.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi