Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Eva Mendes: Gosling, kolegu im i ëndrrave Empty Eva Mendes: Gosling, kolegu im i ëndrrave

Mon 28 May 2012 - 17:34
Eva Mendes: Gosling, kolegu im i ëndrrave Mendes-Eva-marie-claire-300x225

Eva Mendes: Gosling, kolegu im i ëndrrave Mendes-Eva1-201x300

Eva Mendes ishte protagonistja e kopertinës së revistës britanike ‘Marie Claire’ të këtij muaji duke treguar se është në formë të jashtëzakonshme edhe pse shumë pranë moshës 40-vjeçare.

Në setin fotografik aktorja latine tregon linjat e saj në poza të ndryshme.

Në intervistë, 38-vjeçarja e përshkroi punën me ta dashurin e saj si një “ëndërr”. Cifti është njohur në sheshxhirimin e filmit ‘The Place Beyond The Pines’ vitin e kaluar.

“Ai është kolegu i ëndrrave. Kurrë më parë nuk jam ndjerë kaq mirë në një sheshxhirim”, deklaron protagonistja e filmit ‘Hitch’.

Eva Mendes dhe Ryan Gosling janë të lidhur që nga muaji shtator.

Aktorja foli edhe për rëndësinë e pamjes së jashtme: “Nuk ka rëndësi se çfarë pamjeje ke. Të gjithë duhet të punojnë për paraqitjen, por i them të gjitha vajzave se nëse ka diçka që nuk e pëlqejnë tek vetja, kur të piqen do e pëlqejnë. Kështu më ka ndodhur mua me trupin tim. Defektet janë ato që të zbukurojnë, por që i urrjemë kur jemi 15 vjeç.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi