Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Brad Pitt dhe Angelina Jolie, s’ka dasmë në gusht Empty Brad Pitt dhe Angelina Jolie, s’ka dasmë në gusht

Tue 29 May 2012 - 16:49
Brad Pitt dhe Angelina Jolie, s’ka dasmë në gusht Brad_pitt_dhe_angelina_jolie_s-300x190
Ata kanë vendosur që ta anulojnë për momentin martesën, e cila pritej të zhvillohej në gusht të këtij viti. Ka qenë Angelina e cila i ka kërkuar Brad ta shtyjnë ditën e dasmës. Motivi i kësaj kërkese nga ylli i Hollivudit është se aktorja ka nënshkruar disa kontrata për të marrë pjesë në tre filma.

Ne shqiptarët e kemi të shenjtë ditën që caktojmë për dasmën tonë. E nëse fiksohet si datë, pothuajse asnjë gjë nuk mund ta bëjë që të ndryshoj. Por nuk e mendojnë kështu edhe çifti më i përfolur i Hollivudit Brad Pitt dhe Angelina Jolie.

Ata kanë vendosur që ta anulojnë për momentin martesën, e cila pritej të zhvillohej në gusht të këtij viti. Ka qenë Angelina e cila i ka kërkuar Brad ta shtyjnë ditën e dasmës. Motivi i kësaj kërkese nga ylli i Hollivudit është se aktorja ka nënshkruar disa kontrata për të marrë pjesë në tre filma.

Kohët e fundit Pitt ka konfirmuar në Festivalin e Filmit në Kanës, se nuk kishte një datë për dasmën. “Ende jemi duke pritur derisa martesat gay të miratohen në SHBA”- tha ai për ‘People Magazine’. Ky vendim ishte surprizë për të gjithë duke qenë se kishin filluar prej kohësh organizimi i asaj dite.

Aq më tepër që një shumë prej 15 milionë dollarësh ishte vënë në dispozicion të asaj ditë, për të bërë gjithçka gati, për momentin që çifti do të shoshte “Po dua”. Për më tepër unaza spektakolare dhe muaji i mjaltit kanë kushtuar 250 mijë dollarë
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi