Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Ka 16 femije po nuk ka bere asnjehere dashuri me nje femer? Empty Ka 16 femije po nuk ka bere asnjehere dashuri me nje femer?

Sun 3 Jun 2012 - 14:52
Ka 16 femije po nuk ka bere asnjehere dashuri me nje femer? 80f367f8344f1594951f8060_Trent_Arsenault-300x230Është 36 vjeç por Trent Arsenault ka 16 fëmijë dhe ajo çka është më e rëndësishmja është se rezulton ende i virgjër. Në fakt ai asnjëherë në jetën e tij as nuk ka puthur një femër. Por kjo nuk e ka penguar atë të shndërrohet në një dhurues sperme. Ai ka kaluar shumë kohë në trajnimin se si të mund të akumulojë sa më shumë spermë dhe shpreson se do të mund të jetë baba i dhjetra fëmijëve të tjerë në të ardhmen. Amerikani Trent e përshkruan veten si tejet të veçantë dhe historinë e tij do ta bëjë libër dhe film. “Ndjej se ky është vendi im në jëtë. Të jesh një dhurues është ndoshta gjëja më e rëndësishme për mua në këtë jetë. Unë garantoj veten që të jem fertil dhe dhuroj një herë ose dy herë në ditë”,Ai eshte gjobitur nga U.S. Food and Drug Administration me nje gjobe 100 000 $ dhe nje vit burgim ,ai tha qe une thjeshte po ndihmoj njerzit ne nevoje te permbushin deshirat e tyre per te qene prinder une nuk po bej biznes dhe nuk marre para per kete sherbim thotë ai për “The Sun”
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1274
<b>Hobi</b> Hobi : te dhuroj gjak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/06/2011

Ka 16 femije po nuk ka bere asnjehere dashuri me nje femer? Empty Re: Ka 16 femije po nuk ka bere asnjehere dashuri me nje femer?

Sun 3 Jun 2012 - 14:55
mire e ka nis ky ...mendo qe neser ti kerkojn pjes nga pasuria e tij keto 16 femjet ...cfar do shesi pastaj
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi