Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Empty Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot

Fri 8 Jun 2012 - 20:03
Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa2Është duke jetuar periudhën më të bukur të jetës së saj, duke përgatitur disa surpriza që siç vetë thotë, do të mrekullojnë mbarë shqiptarët me risi në muzikën e saj.

Bleona Qereti, nuk po surprizën vetëm me albumin dhe kripet që mësojmë se është duke përgatitur në studio moderne amerikane, por edhe me “look”-un e saj të ri.

Fotot që shikoni janë disa prej tyre ku tregohet mirëfilli se si ka ndryshuar pamjen Bleona.

Më poshtë shikoni fotot që duke u klikuar shihen me rezolucion më të lartë.

Kurse në ditët në vazhdim, do të ndiqni dhe një intervistë ekskluzive të NOA.al me Bleonën...
Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa7Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa8Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa4Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa5Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa6Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa20Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa17Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa14Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noaBleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa18Bleona Qereti me një pamje të re, shikoni fotot Bleona-qereti-noa9
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi