Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Empty Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz

Tue 19 Jun 2012 - 13:17
Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoriacruz-lajmeEva Longoria dhe Eduardo Cruz “shkelmuan” të gjithë spekulimet për një krizë midis tyre, duke u shfaqur më të dashuruar se kurrë në plazhet e Monte Karlos dhe Spanjës, ku po kalojnë disa ditë pushimesh.

Më parë gjatë muajit, vëllai i Penelope Cruz u pa në shoqërinë e një biondeje të paidentifikuar në një plazh, duke i dhënë shkas spekulimeve për një krizë apo ndarje me aktoren e “Desperate Housewifes”.

Megjithatë, 37-vjeçarja dhe i dashuri i saj 11 vjet më i ri dukeshin të kënaqur dhe jashtëzakonisht të tërhequr fizikisht midis tyre, ndërsa shkëmbyen përkëdhelje të shumta në sytë e fotografëve që i ndiqnin.Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoriacruz1Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoriacruz2Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoriacruz3
Pas qëndrimit 2-ditor në Monte Karlo, aktualisht Longoria dhe Cruz janë zhndosur në plazhet e Malagës.Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoria4Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoria6Rikthehet pasioni mes Longoria-Cruz Longoriacruz5tch
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi