Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Piratja Penelope Cruz

prej Fri 12 Feb 2010 - 16:03
Piratja Penelope Cruz F_021214Penelope Cruz raportohet se është në negociata për të marrë rol në filmin e ri “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides” që do të fillojë të xhirohet këtë verë.
Aktorja 35-vjeçare pritet të luajë krahas Johnny Depp në vazhdimin e ri të filmit, edhe pse detajet e rolit të saj ende nuk janë dhënë.
Nëse Penelope Cruz merr rolin në këtë film, ajo do të ribashkohej me regjisorin e filmit “Nine”, Rob Marshall, i cili do të drejtojë filmin.
Derisa Penelope pritet të nënshkruajë, një varg yjesh kanë refuzuar të jenë pjesë e vazhdimit të katërt të filmit. Orlando Bloom, Mackenzie Crook dhe Keira Knightley që të gjithë kanë thënë se nuk do të përsërisin rolet./


Piratja Penelope Cruz Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi