Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Duplicate File Remover 3.1.0 Build 33

prej Tue 19 Jun 2012 - 17:12
Duplicate File Remover 3.1.0 Build 33 58bf5b2a2185cba887b8b3c185febca5Duplicate Remover 3.1.0 Build dokumentit 33 | 07.03 MB
Duplicate Remover File - një mjet i fuqishëm për të kërkuar dhe përpunimin e dosjeve kopje identike në kompjuterin tuaj. Programi inkorporuar një algoritme të detajuara për vetëm bajt analizë ("byte me bajt ') të dosjeve që, që, të kontrolluar për të siguruar saktësinë 100 për qind në krahasim. Duke përdorur Remover Duplicate File, Ju mund të gjeni një kopje të çfarëdo formati, Nëse ai të jetë dokumente tekst, fotografi audio, fotografi apo video. Për fotografi multimedia (Unë jam i kënaqur prandaj si MP3, ZQM, WMA) për të mbështetur analizën e programit po punon Tag: 'Artist', 'Album', 'Titulli' dhe 'Comment'. Gjithashtu kërkoni për mbështetje, dhe një përmbledhje e dosjes:, titullin subjektin kategori, dhe autor. Çfarë duhet të bëni me kopjet e gjetura - Vendosni ju. Duke përdorur Remover Duplicate File, ju mund të fshini kopjuar kopje, apo të shkojë në një vend tjetër ato.
Features:
- Byte 100% të sakta ("byte me bajt") Krahasimi i dokumentit
- Kërko fotografi me të njëjtin emër, të njëjtën përmbajtje dhe parametra të tjerë
- Njohja e dosjeve të njëjta Media - video, imazhe, muzikë (mp3, WMA, ZQM dhe të tjerët)
- Ndërfaqe të thjeshtë dhe intuitive, bazuar në punën në rritje
- Puna me Media heqshëm - Shasia Mobile, USB flash, kartat e kujtesës dhe të tjera
- Mbështetje për kërkim të kopje identike në rrjetin drives në një rrjet lokal
- (. Emrin e file, madhësia, "byte me bajt", etj) Kërko për një dublikatë e parametri të dhënë
- Zgjidhni një dosje të veçantë për të scan (pa një kërkim të gjatë në të gjithë mediat)
- Lejon Dosjet të rëndësishme për të përjashtuar nga skanim i përgjithshëm
- Zbulimi i fshehur dosjet në Windows
- Raportet e detajuara progresit në HTML
- Mbështetje për të gjitha versionet moderne të Windows, përfshirë Windows ® آ 2000/XP/2003/Vista/2008/Seven
Dhe shumë më shumë ...
Download (Extabit):
Kodi:
http://extabit.com/file/27aulon25svc2/Duplicate.File.Remover.3.1.0.Build.33.rar
ul.to Mirrors:
http://ul.to/vb5ky3ry/Duplicate.File.Remover.3.1.0.Build.33.rar
Burimi: P r o g r a m e-al/net


Duplicate File Remover 3.1.0 Build 33 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi