Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Mbresa
Mbresa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 13566
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kendej rrotull,,
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/04/2012

Messi më në fund ka konfirmuar që do të bëhet baba Empty Messi më në fund ka konfirmuar që do të bëhet baba

Sat 23 Jun 2012 - 16:38
Messi më në fund ka konfirmuar që do të bëhet baba F1_22-messi-jpg1340350692
Barcelonë, 22 qershor - Tashmë disa muaj flitet që aktualisht futbollisti më i mirë në botë do të bëhet baba, ndërsa ai vetëm tani e ka konfirmuar lajmin se do të bëhet prind. Për Leon dhe Antonella Roccuzzo ky do të jetë fëmija i parë.

Edhe pse shumë rrallë flet për jetën e tij private, Lionel Messi (24) ka konfirmuar përfundimisht se ai dhe e dashura e tij, Antonella Roccuzzo, presin fëmijën e tyre të parë.

“Unë mendoj se do të jetë djalë. Ne nuk kemi dashur të flasim për këtë, sepse sipas rregullit ne nuk flasim asgjë për jetën tonë private. Megjithatë, njerëzit na kanë pyetur vazhdimisht dhe ne vendosëm për të ndarë gëzimin tonë me të gjithë,” ka thënë sulmuesi argjentinas për revistën “Ole”.

Çifti është në lidhje që nga viti 2009, edhe pse për një kohë është spekuluar se ishin martuar fshehurazi në Ibiza, familjet e tyre kanë mohuar artikujt rreth dasmës.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi