Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

Fluturimi i Angelina Jolie Empty Fluturimi i Angelina Jolie

Wed 27 Jun 2012 - 16:51
Fluturimi i Angelina Jolie Jolie-fluturimKur interpretoi Lara Croft në filmin Tomb Raider, Angelina Jolie tregoi se nuk pëlqen dublantë në xhirimin e skenave të rrezikshme dhe pasioni për rrezikun duket se nuk i është shuar aspak me kalimin e viteve.

Aktorja e famshme është parë në sheshxhirimin e filmit Bukuroshja e Fjetur e lidhur për të xhiruar disa skena duke fluturuar. 37-vjeçarja është fotografuar e ngritur në ajër nga një pajisje e fiksuar në belin e saj.

Simon Crane, koordinatori i dublantëve në filmin Tomb Raider, ka theksuar kohë më parë se Angelina Jolie ka qenë aktorja më kompetente në xhirimin e skenave të rrezikshme me të cilën ka punuar.Fluturimi i Angelina Jolie Jolie-fluturimJolie është si një aktore aksioni. Nuk ka kërkuar dublantë për skena që vështirë se një femër mund t’i realizojë. Kam mbetur i befasuar”, pati deklaruar Crane.Fluturimi i Angelina Jolie Jolie-fluturim1Fluturimi i Angelina Jolie Në filmin Bukuroshja e Fjetur partnerja e Brad Pitt do të interpretojë rolin e shtrigës MaleficientFluturimi i Angelina Jolie Jolie-fluturim3Fluturimi i Angelina Jolie Filmi ka regjinë e Robert Stromberg dhe do të shfaqet për herë të parë në kinematë botërore më 14 mars 2014tch
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi