Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pamja e frikshme e Angelina Jolie

prej Wed 19 Mar 2014 - 17:41
Pamja e frikshme e Angelina Jolie  Article-2582920-1C5E0BA900000578-915_634x910Flatrat e zeza të Angelina Jolie, në imazhin e fundit promocional të prezantuar për filmin e ardhshëm të Disney-t, “Maleficent” ("Dashakeqësja") ndoshta janë kërkesa më e frikshme e një garderobe.

Detaji më i fundit i asaj që mund të pritet nga fantazia e zezë, është publikuar në Twitter ditën e hënë, rreth dy muaj para lançimit të filmit në muajin maj.

“Krahët e mia u vodhën nga unë”, shkruan posteri i paraqitur nga aktorja 38-vjeçare.

Tiparet e imazhit i krijojnë aktores mahnitëse një fytyrë të ligë, ndërkohë që ajo sheh poshtë e zhytur në mendime, me brirët e trashë të zinj në kokë. Krahët e ngjitur në kurrizin e djallit janë më të mëdha se vetë Angelina dhe përfaqësojnë diçka që askush nuk do të donte të shihte natën.

Filmi i Disney-t ka si qëllim të jetë shumë i frikshëm për publikun e synuar.

/Shekulli Online/L.B./
Pamja e frikshme e Angelina Jolie  2OZCkCDPamja e frikshme e Angelina Jolie  CkHLJnYPamja e frikshme e Angelina Jolie  2HdYUUgPamja e frikshme e Angelina Jolie  XuumBfG


Pamja e frikshme e Angelina Jolie  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi