Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Cameron Diaz: Seks me femra, por s’jam lezbike Empty Cameron Diaz: Seks me femra, por s’jam lezbike

Thu 5 Jul 2012 - 19:27
Cameron Diaz: Seks me femra, por s’jam lezbike 56129SHBA- Cameron Diaz, bukuroshja 40-vjecare pohon se ka shkuar edhe me seksin e kundërt, pasi për të rëndësi ka të ketë një marrëdhënie të mirë seksual.

“Me femra, meshkuj apo dhe vetëm, për mua s’ka shumë rëndësi. E rëndësishme është që të kem raporte seksuale sa më të shpeshta”. Kështu rrëfen aktorja amerikane Cameron Diaz, 40-vjeçare, në një intervistë për revistën Max me titullin “E dua seksin”.

Aktorja kaliforniane pranon se ka fjetur disa herë me femra të tjera, megjithëse mohon të etiketohet si lesbike. Ndërsa e "preferuara e saj" në shtrat është modelja e famshme Haidi Klum.

“Me femra? Më ka ndodhur. Nuk jam lesbike, por as e kundërta s’jam. Nëse do të mund të zgjidhja tre femra të famshme për të patur marrëdhënie seksuale ato do të ishin të bukura dhe inteligjente, si Haidi Klum, Katie Holmes apo Julianne Moore”, shton aktorja hollivudiane.

(e.m/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi