Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

prej Thu 7 Oct 2010 - 23:59
Cili eshte mundimi me i madh per nje emigrant?
E hapa kete teme nga nje emision dokumentar qe pashe tek nje TV kombetar shqiptar.
Flm dhe shkrim te kendshem ne kete hapesire!


Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

prej Sun 10 Oct 2010 - 15:10
sdi qfar te them une pasi sjam imigrand
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

prej Wed 15 Feb 2012 - 16:41
jane shume gjerat per te cilat mendon por ajo per te cilen mendon me shume sipas meje eshte per njerzit qe humbet............


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

prej Wed 15 Feb 2012 - 21:37
e mundojn shum gjera....
shum emigrant rrin me vite jasht,pa takuar familjen,pa pasur te aferm ..e mundon vetmia...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e? Image
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

default Re: Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

prej Wed 15 Feb 2012 - 21:52
Mua sinqerisht mungesa e prinderve,me pare ishte me e theksuar sepse nuk mund te ikja ne Shqiperi ndersa tani pak me ndryshe se vijne ndonjehere dhe une shkoj atje sa here te duam.


Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e? 138970eg0jnigthy
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Re: Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

prej Mon 20 Feb 2012 - 3:14
Aяjαиα shkruajti:Cili eshte mundimi me i madh per nje emigrant?
E hapa kete teme nga nje emision dokumentar qe pashe tek nje TV kombetar shqiptar.
Flm dhe shkrim te kendshem ne kete hapesire!
JU LUMT PASKE BERE SHUM MIRE DUHET SHTET SHQIPTAR TE INTERESOHET PER EMIGRATET TE VET KUDO QE JAN NE BOTE MA SHUM VEMENDJE TA KETE NE GREQI POLICIA HELEN SHUM USHTRON RACIZEM NDAJ SHQIPTAR
Sponsored content

default Re: Cfare e mundon sot nje emigrant/e shqiptar/e?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi