Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Shqiptarët dhe niveli i standarteve jetesore qe bejne ne shqiperi

prej Fri 8 Oct 2010 - 0:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Tani kur flasim per jeten ne si shqiptar dhe nivelin e standarteve qe kemi ne Shqiperi ,Duam sduam ne realitet kemi nje nder nivelet e standaritit te jeteses me te ulet ne evrope .

Edhe kjo eshte me se e faktume jo vetem nga ne si popull qe e dime por edhe nga turistat e huaj qe vizitojn Shqiperin .
Por me shum qe e ben si fakt qe te njifet ne boten e jashteme per kete nivel qe kemi ne eshte ,

Albanian Guide

Qe çdo turist qe e lexon aty menjeher e kupton se cfar nivelit kemi dhe standarti si popull .Per nga ndertimi mbase zeme vendin e katert ne bot per nivel te ulet qe kemi per nga orbanistika ,po ti numerosh nje nga nje te tregon se cfare historie kemi si popull prej nga Pegllazet e deri ne ditet e sotme gjithmon kemi ber nji hap para dhe njemdhjet mbrapa te tregon edhe fakti i jetes qe bejm sot ....

Jepni mendimet tuja edhe ju Anetare ketu poshte cfar mendoni ne lidhje me kete teme? .


Shqiptarët dhe niveli i standarteve jetesore qe bejne ne shqiperi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Shqiptarët dhe niveli i standarteve jetesore qe bejne ne shqiperi

prej Fri 9 Jun 2017 - 14:00
Message reputation : 100% (1 vote)
-Ka te beje shume edhe mbeshtetja "Aleate"...

-Ka te beje shume edhe durimi qe "pellazget" kane...

-Ka te beje shume edhe mundimi qe "kryejm"...


Shqiptarët dhe niveli i standarteve jetesore qe bejne ne shqiperi 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi