Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 14 Jul 2012 - 10:12
Sipas jush më mirë është vendi punes, vizita nëpër vendet e botës apo Unaza ne gisht?
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 14 Jul 2012 - 10:14
e pare se ke mundesi neper bote me gjet dhe te dyten Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? 568197611
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sun 15 Jul 2012 - 2:33
Unaza, se unaza te gjen punen e me unazen shetit boten
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 11 Aug 2012 - 14:04
luna e gjeta temen me duket
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 11 Aug 2012 - 14:16
Durrsaku shkruajti:luna e gjeta temen me duket



Pse kemi te njetim medim kete teme e mendova edhe un.

A po ja nis a ja nisa Razz
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 11 Aug 2012 - 14:18
nise
se dua te kundershtoj grrrr
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 11 Aug 2012 - 14:40
Ore me ore te tera jemi ka punoj per i cik lek te mbaj veten gjalle.per veten time do doja ti bej vizite ane e mbane botes sa jom e re.ta shfrytzojem kohen qe kemi te njohim bukurti traditat dhe kulturat e ndryshem te botes do ishte i eksperience e mire per gjdo ke ,e sa per unaza ne gishte ka kohe. Very Happy
Unaza ne gishte te lidhe komt Razz..Kur ve unazen ne gishte ke tjeter obligime disa gjera duhet tia ndalosh vetes.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Sat 11 Aug 2012 - 20:32
po pate vendin e punes ke leket qe te besh xhiro neper bot...dhe po bere xhiro neper bot ke me shum mundesi qe te gjesh dike qe te ve unazen ne gisht...
Sponsored content

Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''? Empty Re: Sipas jush më mirë është "vendi punes'', ''vizita nëpër vendet e botës'' apo ''Unaza ne gisht''?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi