Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… Empty Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin…

Sun 15 Jul 2012 - 14:17
Ëndrra e saj është që të zmadhojë gjoksin. Për të pakrëndësi ka nëse operacioni plastik mund t’i shkaktojë probleme me shëndetit. E vetmja çështje që e shqetëson është ajo ekonomike, pasi nuk e ka shumën prej 5.058 dollarësh që i kërkoi kirurgu, me qëllim që t’i vendosë silikoni.E megjithatë, amerikania 37-vjeçare Chrissy Lance nuk qëndron duar lidhur. Ajo doli si lypëse në rrugët e Ohajos dhe filloi të lypë, me qëllim që të mbledhë shumën e dëshiruar. Madje mbante në duar edhe një pllakat ku shkruante: “Nuk jam e pastrehë. Kam nevojë për… gjoks”.

Lance në fakt punon si barwoman, studion njëkohësisht në një universitet, rrit e vetme edhe vajzën e saj. Gjithë këto detyrime nuk e lejojnë që të sigurojë edhe shpenzimet e operacionit plastik. “Çdo ditë shikoj njerëz të lypin. Ndaj pse të mos e bëj edhe unë, mendova. Tek e fundit jam e sinqertë. E kam shumë të nevojshme këtë operacion, pasi do të më rrisë moralin”, tha ajo.

Për më shumë, hidhini një sy videos të mëposhtme dhe nëse ju bie rruga nga anët e saj dhe ju del përpara Chrissy, mos u bëni dorështrënguar por ndihmojeni të realizojë ëndrrën e saj.

/alb-observer.com/

http://bcove.me/nv2538yt
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… Empty Re: Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin…

Sun 15 Jul 2012 - 19:47
Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… 81192 Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… 81192 halle halle kjo dynjo Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… 81192
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1274
<b>Hobi</b> Hobi : te dhuroj gjak
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 25/06/2011

Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… Empty Re: Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin…

Mon 16 Jul 2012 - 13:19
pfff ku fle lepuri
Sponsored content

Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin… Empty Re: Doli të mblidhte para si lypsare, që të zmadhonte gjoksin…

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi