Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve

prej Wed 18 Jul 2012 - 15:47
E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve 130-300x242Një kinez ka protestuar në një formë të çuditshme në qytetin e tij të lindjes, Hefei. Burri rreth të 40-tat është zhveshur lakuriq dhe ka bllokuar trafikun. Sipas mediave lokale, për më shumë se gjysmë ore trafiku është paralizuar në shumë rrugë të qytetit. Burri, të cilit dhe emrin nuk i publikuan ka gjuajtur me grushta më shumë se 20 drejtues automjetesh dhe më pas është arrestuar nga policia. Gjatë marrjes në pyetje, ai u shpreh se gjithçka e kishte bërë në formë proteste kundër automobilistëve dhe se nuk ishte i çmendur./alb-observer.com/E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve 221E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve 319E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve 418E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve 517


E çuditshme: Zhvishet lakuriq për të protestuar kundër automobilistëve Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi