Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Kanithares: Vajza ime 2.5-vjeçe ishte ajo që fotografoi të ëmën lakuriq në banjë! Empty Kanithares: Vajza ime 2.5-vjeçe ishte ajo që fotografoi të ëmën lakuriq në banjë!

Thu 19 Jul 2012 - 13:51
Kanithares: Vajza ime 2.5-vjeçe ishte ajo që fotografoi të ëmën lakuriq në banjë! Kanithares-300x169Edhe pse duket e pabesueshme, por sipas pretendimeve të Kanithares, vajza e tij, e cila është vetëm 2.5 vjeçe, ishte ajo e cila fotgrafopi nënn e saj dhe më pas publikojë fotografinë në Twitter-in e Santiagos.

Portieri veteran, citon alb-observer.com, në një intervistë dhënë gazetarëve pretendoi se kur u publikua fotografia e bashkëshortes së tij, ashtu siç dhe e dimë tashmë, ai nuk ndodhej në Ibiza, pasi së bashku me fëmijët e tjerë më të mëdhenj po shikonin gara me makina.
“Kur bashkëshortja ime po bënte banjë, i la celularin e saj vogëlushesh që ajo të luante me të. Ajo -vogëlushja- dinte të bënte fotografi, kështu që nxori disa, por në fakt ajo i nxori ato me aplikacionin Instagram. Kështu, pasi profili i bashkëshortes time është i lidhur me Instagram bashkë me profilin tim në Twitter, fotografia të publikohet në të dy llogarit”.

I pyetur nga gazetarët, Kanithares, deklasoi se bashkëshortja e tij u irritua së tepërmi në fillim, por tashmë ajo e shikon si një shaka: “Është e vërtet se nuk dija se kujt i flisja, bashkëshortes time, apo vogëlushes. Si përfundim, nuk zemërova asnjërën. Gruaja ime u zemërua shumë me këtë histori, më shumë se mua, gjë që është mëse normale. Për një femër, kur publikohet një[ fotografi e saj, lakuriq është diçka jo e këndshme dhe sigurisht që nuk mund të ndjehet mirë. Kaloi çaste të vështira, por ditët e fundit ajo e shikon të gjithë këtë histori si një shaka të “bukur”!”./alb-observer.com/
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

Kanithares: Vajza ime 2.5-vjeçe ishte ajo që fotografoi të ëmën lakuriq në banjë! Empty Re: Kanithares: Vajza ime 2.5-vjeçe ishte ajo që fotografoi të ëmën lakuriq në banjë!

Thu 19 Jul 2012 - 13:54
Po fikes vajza e vogel ja ka ber foto madje edhe vet i paska hedh ne twitter mir o mir sa te zhvilluar e paska vajzen ky qe 2 vjece Very Happy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi