Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza e aktorit të madh: “Babai më përdhunonte që kur isha 5 vjeçe!” Empty Vajza e aktorit të madh: “Babai më përdhunonte që kur isha 5 vjeçe!”

Fri 11 Jan 2013 - 1:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Vajza e aktorit të madh: “Babai më përdhunonte që kur isha 5 vjeçe!” Vajza-300x180Vajza e një aktori të madh të kinematografisë botërore, shkokon me zbulimin e saj: “Babai më përdhunonte që kur isha 5 vjeçe!”.
Këtë zbulim ajo e bëri në revistën gjermane Stern.
Fjala për Paula Kinski, e bija e aktorit të madh gjerman, Klaus Kinski! Madje i ati i saj e keqtrajtonte atë seksualisht që në moshën pesë vjeçare, deri kur ajo mbushi të 19-at, momenti kur u largua nga shtëpia.


Tashmë 60-vjeçarja Paula, thotë se babai i saj e përdhunonte atë vazhdimisht dhe më pas i blinte dhurata për ta qetësuar…
“Nuk i interesonte se unë nuk doja...! Gjithmonë merrte atë që donte… Më shikonte si një qenie të vogël seksuale dhe më përdhunonte mbi një jastëk të mëndafshtë…!”, deklaroi ajo për revistën gjermane Stern.
Ndërsa përsa i përket pyetjes së gazetarit se pse ajo e bënë tani këtë denoncim, kaq tragjik për të atin e saj, ajo u përgjigj: “Më vjen pështirë kur figurën e tij e ndrijnë dhe bëjnë shenjtë… Kjo është e papranueshme për një përbindësh si ai!”./alb-observer.com/
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Vajza e aktorit të madh: “Babai më përdhunonte që kur isha 5 vjeçe!” Empty Re: Vajza e aktorit të madh: “Babai më përdhunonte që kur isha 5 vjeçe!”

Fri 11 Jan 2013 - 1:25
aktori perdhunues,phyyy
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi