Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Makabre, e varrosën por kokën ia harruan jashtë!!!

prej Sat 21 Jul 2012 - 1:31
Makabre, e varrosën por kokën ia harruan jashtë!!! Claudia-Schmitt-210x300Një grua nga Gjermania varrosi para tre javësh nënën e saj, e cila u nda nga jeta, por nuk ia priste mendja kurrë, që do të detyrohej ta varroste për herë të dytë!

Bëhet fjalë për 48-vjeparen Claudia Schmitt, e cila kur vizitoi varrin e nënës tre javë pas varrimit, Mes dhimbjes dhe lotëve pa një objekt të çuditshëm pas varrin, rreth të cilit ishin mbledhur krimba.

Kur largoi lulet, vërejti se ishte kafka e nënës së saj e zhytur në baltë, pas shiut të rënë, ndërsa i dukeshin dhëmbët.

Menjëherë njoftoi vëllanë dhe i kërkuan shpjegime përgjegjësve të varrezave. Ata i thanë se bëhet fjalë për një gabim tragjik. “Mund të ndodhin të tilla gjëra”, ishin fjalët “ngushëlluese” të tyre, të cilët premtuan se do të bënin një ceremoni të veçantë mortore për herë të dytë. /alb-observer.com/


Makabre, e varrosën por kokën ia harruan jashtë!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi