Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Mami eshte lezbike" - ja mendimi i nje adoleshente Empty Mami eshte lezbike" - ja mendimi i nje adoleshente

Sat 16 Oct 2010 - 18:23
po lexoja sot te revista Vanity Fair nje artikull : "Mami thot qe jam e keqe sepse ajo eshte lezbike dhe un nuk e pranoj"

Vajza 15 vjece tregon :Nuk e dija qe isha e keqe. Asnjeri deri sot nuk ma ka than.
Por ma tha mami im! Isha 4 vjece kur dashuria mes mamit dhe babit mori fund.
Tani jam 15 vjece dhe jam mesuar me mamin single, e kam si moter. Tani mar vesh qe eshte lezbike. Ma tha 1 muaj perpara...ngela si e hutuar. Por mami im : eshte e cuditcme kjo gje.
Nuk kam gje kunder personave gay . Ndihem e keqe me te vertet, por skam ca te bej, Sot e degjova ne telefon qe fliste me "shoqen" dhe u ndjeva vetem. Pastaj ajo del dhe perpara deres jam un me shikimin me te trishtuar ne bote.Me shef drrejt ne sy dhe me thot : "Me vjen keq qe e mendon kshu. Un e kam nje zemer, ti je e keqe. Te kam dhan gjithmon ate qe ke deshiruar. Tani me le icik liri."


Pyetja qe me vjen : Ju do e pranonit nje prinder gay ? Si do reagonit ne ket rast ?
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

Mami eshte lezbike" - ja mendimi i nje adoleshente Empty Re: Mami eshte lezbike" - ja mendimi i nje adoleshente

Fri 19 Nov 2010 - 16:52
Nuk e di se si mund te reagoja,por mund te them kete qe per mua do te ishte shume e veshtire sepse do mesoja qe per vite te tera kisha jetuar dhe isha rritur ne mes te nje genjeshtre.Por them se nuk do kisha mohuar sepse fjala NENE eshte fjala me e embel ne bote dhe ajo ngelet po nene sido qe te jete!!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi