Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:01
Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë Festa-e-beqaris-270x217 Tetë meshkuj duhet t’i nënshtrohen testit për të provuar atësinë pas festës së beqarisë së njërit prej tyre, festë e cila perfundoi me mbetjen shtatzane te vajzes 20 vjeçare.
Festa ka zgjatur disa ditë dhe u zhvillua në një qytet të Gjermanisë. Tetë meshkujt, për të festuar kishin marrë një balerinë Por, mesa duket jo gjithçka ishte planifikuar siç duhet. Në fund të shfaqjes, Balerina 20 vjeçare e gjeti veten në shtrat me të tetë meshkujt.
Tashmë, 20 vjeçarja ka një fëmijë 16 muajsh, atësia e të cilit ajo pretendon se është e njërit prej tetë meshkujve që kishte festuar kohë më parë. Për këtë ajo ka depozituar një kërkesë në gjykatën gjermane. Gjykata vendosi që të kryhet testi i atësisë.
Sipas vendimit të gjykatës dhe ligjit gjerman, 8 “partnerët” do t’i nënshtrohen testit të ADN-së për të verifikuar se cili prej tyre është babai i fëmijës. Pas testit, babai detyrohet të paguajë një shumë të caktuar mujore për mirërritjen e foshnjes së tij.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:05
Gjermanet martohen 100 her deri vdesin dhe festojn keto budallalliqe .. beqari .. ca beqari ku ka sote o aman qe en shkoll fillohe martohen keta qyqanat i paska zan hall i madhe kan mendu se do shpetojn leht kan harru ligjin e maliqit Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë 3631317773
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë

prej Wed 25 Jul 2012 - 18:07
IMAGJINOJ SE NE CA TENSIONI JANE KETA MESHKUJTFesta e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë 3631317773


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Re: Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë

prej Wed 25 Jul 2012 - 20:59
dhe ska vdek...
qyqa kafsha...cdreqin desht me 8 meshkujt...si del i veti...


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë Image
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë

prej Wed 25 Jul 2012 - 21:11
sa qef i kam keto festat dhe una Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë 3631317773
Sponsored content

default Re: Festa e beqarisë, në shtrat me 8 meshkuj, mbetet shtatzënë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi