Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? Empty Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ?

Sat 28 Jul 2012 - 21:53
Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? 244-300x220Elvana Gjata dhe Dafina Zeqiri, janë dy këngëtaret më të famshme të tregut muzikor, të cilat po korrin sukses në të gjitha trevat shqipatare, por dhe në ato shtete të huaja ku jetojnë shqiptarë.
Ato janë të bukura, joshëse dhe mbi të gjitha konkurente të forta. Elvana dhe Dafi kanë qënë pjesë e publiciteteve të kompanive prestigjoze në Kosovë dhe publiku i adhuron të dyja. Me ardhjen e stinës së verës, ato kanë nisur turin e tyre muzikor, ku çdo natë e kanë të pronotuar nëpër qytete të ndryshme, vecanërisht në ato vende bregdetare, ku turistët janë të shumtë. Veshjet e tyre janë ekstravagante, ku preformojnë vetëm me sytjena, por prap publiku i do dhe i duartroket sa herë që ato ngjiten në skenë dhe mund të themi se Kosova ka vetëm një Dafinë dhe Shqipëria një Elvanë.
Kush është sfiduesja më e mirë ?… Këtë e vendosni vetëm ju?/alb-observer.com/
Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? 179Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? 341Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? 341Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? 438Kush është sfiduesja më e mirë, Elvana apo Dafina ? 534
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi