Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin

prej Sat 30 Jun 2012 - 14:53
Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin Freak-2-300x189Amerikani Jeff nga Ohio i SHBA-ve pretendon se ka arritur të kurojë problemet e tij me ereksionin duke pirë qumështin e të shoqes, direkt nga “burimi”. Sipas tij, më parë ai kishte vështirësi pët tu eksituar dhe nuk kishte arritur të kurohej edhe pse kishte shkuar në shumë mjekë e kishte përdorur shumë ilace. Por ndërsa cifti u bë me fëmijë dhe gruaja filloi ta ushqejë atë më gji, Jeff kuptoi se kjo gjë e eksitonte.
“Ka njerëz që eksitohen nga këmbët, nga dhuna, nga makinat. Unë eksitohem kur pi qumësht nga gjoksi i gruas sime,” –u shpreh ai në një emission televiziv.
Edhe e shoqja, e cila ka mjaftueshëm qumësht, nuk ia refuzon këtë gjë të shoqit, madje shprehet se kjo i duket erotike./alb-observer.Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin Freak-1


Edituar për herë të fundit nga Αrjana në Sun 29 Jul 2012 - 17:18, edituar 1 herë gjithsej


Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default kuron problemet me ereksionin duke pire qumeshtin e se shoqes

prej Sun 29 Jul 2012 - 17:11
nje amerikan thote se ka arritur te kuroje problemet e tij me ereksionin duke pire qumeshtin e se shoqes direkt nga burimi,per me shume se nje vit e gjysem

jeff qe jeton ne ohio duke folur ne emisionin *seksi i cuditshem* tha se ai stimulohet seksualisht nga konsumimi i qumeshtit te gjoksit te se shoqes

ka njerezqe eksitohen nga kembet,nga dhuna,nga makinat, une eksitohem kur pi qumesht nga gjoksi i gruas time -tha ai

cifti ka nje femije 1 vjec,kur ajo nisi ta ushqeje ate me gji,atehere jeff e kuptoj se kjo gje e eksitonte

e shoqa thote se i duket erotike, ajo shton se ka mjaftueshem qumesht prandaj nuk ka pse ja refuzon te shoqit

shokuese.com


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin

prej Sun 29 Jul 2012 - 18:44
po ta besh dhe djath si BORAT sdo ishte keq Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin 3631317773
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin

prej Sun 29 Jul 2012 - 19:37
Po une qe kam pir qumesht nga gjiri lopes kur kam qen i vogel cne qe sjam eksituar ma paska ber me hile lopa do e ket pas qumshtin e prishur Merzitur Merzitur Merzitur


Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin 517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin 517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Sponsored content

default Re: Pi qumësht nga gjiri i së shoqes për të kuruar problemet me ereksionin

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi